Siz Hala Burda Mısınız?

Sevgili ziyaretçilerimiz bu sitede yer alan tüm yazılarımız yeni adresimizde. Üstelik yeni bir sürü güzel konu yayınlandı. Hadi diğer tarafa gelin. www.biryastikta.org

5 Ocak 2011 Çarşamba

Sponsored Posts: Didem Cafe'nin Yeni Harikaları

Sponsorlarımız diye değil, gerçekten yandaki tüm resimlere sık sık tıklar acaba neler yapmışlar, ne gibi yenilikler var diye bakarım. Tabi özellikle pasta ve kurabiye tasarımcılarına.

Didem'ciğimin de kendine has, nadide kurabiyeleri sayfasına her girdiğimde içimi yumuşatıyor. İnsan bu kadar mı muntazam çalışır, nasıl her dokunduğuna romantizim bulaştırır, şaşıyorum.

Zaten resimler ayrı bir şölen, gayet hoş resimler, insanı alıp götürüyor.


Ya şu pakate ne demeli, çok yaratıcı ve hoş.İsimlerin küplere yazıldığı bu şekli ilk defa görüyorum, çok ama çok şeker, bir de üstünde kalpler.Vee karşınızda kardan adamın en tatlı hali, ve gerçekten de çok tatlı...

Bu ise bir düğün pastası ve cupcakeleriArtık biliyorsunuz ki, bu ürünlere sahip olmak çok kolay. Didem Hanım ile iletişime geçiyorsunuz, o da sizein kapınıza kadar gönderiyor, üstelik başka hiç kimsede olmayan size özel tasarımlar ile. Buradan bloguna gidip irtibat bilgilerini öğrenebilirsiniz.

0 yorum:

Bu Yazılarımıza Göz Atın
Blog Widget by LinkWithin

Special design for BIR YASTIKTA . Designed by GeCe