Siz Hala Burda Mısınız?

Sevgili ziyaretçilerimiz bu sitede yer alan tüm yazılarımız yeni adresimizde. Üstelik yeni bir sürü güzel konu yayınlandı. Hadi diğer tarafa gelin. www.biryastikta.org

10 Ocak 2011 Pazartesi

2011 'in Gözde Rengi Mor

Mor melankolik bir renk olduğundan dolayı dekorasyonda pek kullanılmak istenmezdi. Fakat iki yıl önce ilk gardırobumuza sinsice girdi, şimdilerde ise evimizin her köşesine sinmeye hazır durumda karşımızda duruyor...

Moru evinizin her alanında ve her detayında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Moru kullanmak cesaret ister gibi yalanlara ise kesinlikle inanmayın...

Duvarlarınızda, koltuklarınızda, yatak örtülerinizde, banyonuzda ve hatta mutfak dolaplarınızda dahi morun her tonuna bu sezon büyük bir gururla yer verebilirsiniz.

Liladan mürdüme kadar morun her tonu evinize sıcaklık getirecektir buna emin olun.

Mor bir dünyaya açılan kapıyı kremler, beyazlar ya da pembelerle biraz daha renklendirirken vurucu etkisini biraz daha yumuşatabilirsiniz.

Baştan aşağı mor bir yaşam alanı ilk aşamada biraz ürkütücü geliyorsa eğer öncelikle küçük mor köşeler yaratarak işe başlayabilirsiniz.

Örneğin; mor abajur, mor berjer ve sehpa takımı ile bir okuma köşesi yaratabilirsiniz...

Ya da bir duvarınızı morun baskın tonuna emanet edebilirsiniz. Mutfağınız veya banyonuzdaki aksesuarlarda da mora ağırlık vererek sizde bu trendi kaçırmamayı deneyebilirsiniz.

Morla olan tüm seçenekleri evinizin ya da ofisinizin her yerinde şekillendirebilir ve değerlendirebilirsiniz. 2011 mor rengini hayatınıza sokmak için büyük bir şans.

Ayrıca mor rengini Feng Shui inancına göre evinizin en başköşesinde kullandığınızda para ve bereket nerde olursa olsun gelir sizi bulur... Bunu da göz önünde bulundurduğunuzda denemeye ve mora bir şans vermeye değer olarak görün ve mor avına çıkmak için kolları sıvayın...
ALINTI YERİ...

1 yorum:

Adsız dedi ki...

Mor delisi olan ben için hiç ürkütücü değil mobilyada kullanmak :) ilerde evimi baştan aşağı mor yapabilirim :D O derece seviyorum.
Hatta bi arkadaşım var, o da mor rengi çok seviyor. Evinin çatısı Mor renkte :D :D Kiremit kısmı yani.. Tabi özel bi kaplama, adı şanı var ama hatırlamıyorum şimdi.
Mor Çatı :D

Ayrıca artık günlük yaşamda bu rengin tercih edilmesi, çıtasının yüksek olması da sevindirdi beni :)

Bu Yazılarımıza Göz Atın
Blog Widget by LinkWithin

Special design for BIR YASTIKTA . Designed by GeCe