Siz Hala Burda Mısınız?

Sevgili ziyaretçilerimiz bu sitede yer alan tüm yazılarımız yeni adresimizde. Üstelik yeni bir sürü güzel konu yayınlandı. Hadi diğer tarafa gelin. www.biryastikta.org

18 Ocak 2010 Pazartesi

Sezon Trendleri Nasıl Giyilir?


2010 kış modasında; deri ceketler, diz üstü çizmeler, uzun hırkalar, mini elbiseler, leopar desenli kıyafetler öne çıkıyor. Trendleri kendi tarzıma nasıl uyarlarım, son modayı nasıl üzerimde taşırım diyorsanız rehberimize göz atın!

Deri Ceket
Bedeni saran, kısa deri ceketler 2010 kış modasının en favori parçalarından biri. Genellikle siyah rengi tercih edilen deri ceketleri kot pantolonlarınızla birlikte giyebilirsiniz.

Deri ceketlerde yeni trend; mini elbise ya da eteklerin üzerine giymek! Özel davetlere katılırken mini elbisenizle kombinleyip şık ve asi bir görünüm yaratabilirsiniz.

Diz Üstü Çizmeler
“Özel bir kadın” filminde Vivian karakterinin giydiği diz üstü çizmeleri hatırlıyor musunuz? Dişiliğin simgesi çizmeler; 2010 kış sezonunda farklı modellerde karşımıza çıkıyor.

Yüksek topuklu ve düztabanlı diz üstü çizmelerde süet ya da deri tercih edilebilirsiniz. Uçları püsküllü çizmelerle iki trendi bir arada kullanabilirsiniz. Diz üstü çizmeleri kombinlemek için en uygun parçalar; kısa elbise ve etektir. Ne kadar çok sevseniz de kot pantolonlarla birlikte giymemeye özen gösterin.

Uzun Hırkalar
Sonbaharda başlayan uzun hırka trendi tüm hızıyla devam ediyor. İstediğiniz her parçayla birlikte giyebileceğiniz uzun hırkaları dolabınızda mutlaka bulundurun.

Hem günlük hem iş hayatında uzun hırka tercih edebilirsiniz. Belinize ince ya da kalın bir kemer takarak iki trendi bir arada kullanabilirsiniz. Uzun hırkalar için en ideal kombin; diz üstü triko elbise, klasik çizme ve kemerdir.

Leopar Desen
Kedilerden esinlenen leopar deseni her yerde görüyoruz. Önceleri sarı ve kahverengi gibi klasik renklerde tasarlanan leopar desenli parçaların; pembe, kırmızı, gri gibi farklı kombinasyonlarla karşılaşıyoruz.
Leopar desen giyerken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta; tüm kıyafetinizde en fazla iki parçada kullanmaktır. Baştan aşağı leopar desen giymek rüküş bir görüntüye neden olabilir. 2010 modasının leopar trendine uyum sağlamak için fular tercih edilebilirsiniz.

Mini Elbise
Moda klasiği siyah mini elbiseler yerini kimseye bırakmıyor. Dolabınızda mutlaka olması gereken mini elbiseler özel davetler için kurtarıcı özelliğine sahiptir.

Klasik siyah elbisenizi hareketlendirmek için yüksek topuklu çizme ya da bootielerle kombinleyebilirsiniz. Üzerinize kürk ya da deri ceket giyebilirsiniz.

0 yorum:

Bu Yazılarımıza Göz Atın
Blog Widget by LinkWithin

Special design for BIR YASTIKTA . Designed by GeCe