Siz Hala Burda Mısınız?

Sevgili ziyaretçilerimiz bu sitede yer alan tüm yazılarımız yeni adresimizde. Üstelik yeni bir sürü güzel konu yayınlandı. Hadi diğer tarafa gelin. www.biryastikta.org

24 Haziran 2010 Perşembe

Öncesi ve Sonrası Uygulamaları

Artık eski görünümlü eşyalara daha fazla ilgi gösterdiğim için ilk projenin aşağıdakiler içinde en beğendiğim olduğunu belirtmeliyim. Eski çekmece kapaklarından, böyle minik raflı, hoş bir depolama elde edilmiş.Evde eskimiş, paslanmış bir çiçek standınız var mı? İşte bu stand üzerine bir tabla kestirilerek, harika bir başucu sehpasına dönüşebilir.Bizim kültürümüzde de bulunan çömlek veya saksılardan boyamayla harika avizeler yapılabilir. Gayet eskimiş görünen bahçe masası ve sandalyelerinin boyandıktan sonraki hali çok farklı.


Genelde mobilyalarda gümüş grisini düşünmek zordur. İşte size şahane bir örnek. Aksesurlar da çok bütünleyici.Eski bir ahşap pencere, hoş bir dekoratif objeye dönüşmüş. Biraz boya ve kağıtla, resimlerin sergilendiği bir pano olmuş.Sehpanın boyanıp, vazonun uyumlu bir kağıtla kaplandığı bu köşenin aşağıdaki gibi eski olduğunu düşünmek güç. 
0 yorum:

Bu Yazılarımıza Göz Atın
Blog Widget by LinkWithin

Special design for BIR YASTIKTA . Designed by GeCe