Siz Hala Burda Mısınız?

Sevgili ziyaretçilerimiz bu sitede yer alan tüm yazılarımız yeni adresimizde. Üstelik yeni bir sürü güzel konu yayınlandı. Hadi diğer tarafa gelin. www.biryastikta.org

29 Mayıs 2009 Cuma

Beyaz Salon Dekorasyonu İçin Örnek Fikirler 1Bu serimizde beyaz ağırlıklı döşenmiş salon resimleri vereceğiz. Farklı stillerde döşeme yapılmış, modern beyaz, country beyaz, klasik beyaz veya eklektik beyaz salonlar gibi. 

Uzmanlar beyaz ya da açık renk eşyaların uzun yıllar boyunca kullanılabileceğini söylüyor.Her renkle kombine edilebilmesi açısından,  özellikle salon dekorasyonunda beyaz her renk tercih edilebilir. Yıllar geçtikçe sıkıldığınızda sadece perdeleri ya da yastıklar, koltuk şalları gibi küçük parçaları değiştirerek evinizin havasını tamamen değiştirebilirsiniz. Bu yüzden her değişime imkan veren beyaz eşyaları tercih etmenizi öneririz.

Beyazı kirlenmesi açısından pek tercih etmesek de son yıllarda örtüsü çıkabilen kanepeler, deri yada silinebilen kumaşlarla oluşturulmuş kanepeleri tercih edebilirsiniz. Mobilya olarak ise sert  plastik sehpa ve sandalyeler çok hoş ve modern bir hava katacaktır.
Kaynak.

4 yorum:

Adsız dedi ki...

tsk edıyorum emek verenlerın ellerıne saglık...

Adsız dedi ki...

beyazın asaleti harika görünüyor. süper fikirler tşk.ler
şerife

Adsız dedi ki...

Ruhum dinlendi bakarken..Teşekkür ederim

Adsız dedi ki...

Ruhum dinlendi bakarken..Teşekkür ederim emek verenlere bize iletenlere..Saygılar

Bu Yazılarımıza Göz Atın
Blog Widget by LinkWithin

Special design for BIR YASTIKTA . Designed by GeCe