Siz Hala Burda Mısınız?

Sevgili ziyaretçilerimiz bu sitede yer alan tüm yazılarımız yeni adresimizde. Üstelik yeni bir sürü güzel konu yayınlandı. Hadi diğer tarafa gelin. www.biryastikta.org

28 Şubat 2009 Cumartesi

Dekorasyon Sevenler Buraya

Bayıldım bayıldım. Nihayet Türkçe bir site böyle interaktif bir fırsat sunuyor. Ev Döşe sitesinin interaktif bölümünden girip mevcut oda kombinasyonlarından istediğinizi yer tavan duvar renkleri, döşemelik perde kumaşları, halı ve diğer aksesuar renklerini seçip görsel olarak ne oluşacağını görüyorsunuz.

Keşke ben evlenmeden önce de olsaydı. Çok sevdim. Yukarıdakini de ben hemen göstermelik hızlıca yaptım. Hadi ben yine kaçıyorum buraya.

Nikah Şekeri Alternatifi: Özel Dizaynlı Kurabiye


Hep yabancı sitelerde gördüğümüz bu harika uygulama nihayet ülkemizde de var artık. Kardeş sitelerimizden Dido Butik Pasta'nın şık sunumlarda sizin arzunuza göre hazırladığı bu kurabiyeleri, ister nikah şekeri olarak isterseniz de düğün yemeğinde tatlı olarak misafirlerinize ikram edebilirsiniz. Eminim çok şaşıracaklardır.

Yemek Odası Dekorasyonu 3Bu seri uzun olacak ama çok güzel şeyler var gerçekten, hepsini paylaşmak istiyoruz.

27 Şubat 2009 Cuma

İlave Saç Ekipmanları
Saçlarınız hayal ettiğiniz kadar uzun değilse üzülmeyin. Şimdi birçok saç ekipmanı sizi hayalinizdeki bir modele ulaştırabilir. Bakın neler varmış.

Yeni ve Farklı Gelinlikler
Çizmeli gelinlik ve pantalonlu gelinlik modelleri ile değişiklik arayanlar için ve klasik rüya gibi modelleri buradan bulduk.
Bu Yazılarımıza Göz Atın
Blog Widget by LinkWithin

Special design for BIR YASTIKTA . Designed by GeCe